Rozpočty

Účty

Smlouvy

Faktury

Hláska

Mapové
a další
informace


Co se
povedlo
nadpis

Prohlížení seznamu faktur MÚ v Soběslavi z let 2010-2015

V tomto rychle vytvořeném jednoduchém informačním systému by měly být všechny faktury přijaté a zaplacené Městem Soběslav v období 2010 - 2015. Město Soběslav poskytlo data pro tento seznam podle zákona 106/1999 Sb. na základě žádosti občana o informace. Protože informace poskytnutá podle zmíněného zákona jednomu žadateli, musí být podle stejného zákona následně zveřejněna všem,  MÚ zveřejnil data externě na stránkách projektu Informace pro všechny, kde je i najdete.

Můj Informační systém je míněn jen jako ukázka toho, co lze jednoduše a přehledně zobrazovat. V současné době vypíše souhrny přijatých faktur MÚ Soběslav abecedně dle dodavatelů. Umožňuje výběr omezit dosaženou částkou za 6 let a rozkliknout detail dodavatele. Faktury jsou zadávány dle názvu, ale vybírány dle IČO. Tedy i při změně názvu se zobrazí všechny faktury dodavatele.

Systém je provázán na aplikaci ARES MFČR, takže lze snadno dohledat mnoho dalších údajů vedených v registrech. Ministerstvo ovšem upozorňuje, že všechny údaje, které ARES zpřístupňuje, mají pouze informativní charakter a nemají charakter úřední listiny. Přestože i seznam faktur MÚ v Soběslavi převzatý ze stránek "Informace pro všechny" byl upravován s maximální snahou o zachováním původních informací, je nutné na ně nahlížet jako na neoficiální data. Bez doplnění o údaje z organizací ovládaných městem, jako je zejména Správa města Soběslavi,  nebude prezentační systém dále rozšiřován. 

Seznam dodavatelů s celkovým objemem nad:
Telefon: 603 502 735, email: info (kyselá; ryba) orloj . eu